Menu
JenOHubnutí.cz
Co jíst při hubnutí

Široký výběr potřeb pro všechny bary a barmany

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 11. 2020

Bar je dnes neodmyslitelnou součástí jakékoliv restaurace, baru, hotelu, ale také mnoha dalších zařízení. Správně vybavený bar je důležitý a nesmí v něm chybět jak nejmenší pomůcky pro výrobu koktejlů a drinků, tak nejrůznější další potřeby, které je možné najít v tomto katalogu s širokým výběrem.

Barmanské potřeby v sobě skrývají mnohé. Kupříkladu je možné vybírat z doplňků pro výrobu nápojů, jako jsou například shareky, lahve nebo barové podložky, které jsou pro správné fungování baru nezbytné. Sharevy o různých velikostech a materiálech, ale také bombičky a lahve na výrobu šlehačky pro sladké koktejly a mnohé další.

Kromě těchto potřeb je možné v katalogu najít také nejrůznější drobné doplňky jako jsou držáky, otvíráky, brčka nebo soudky na koření a mnohé další drobnosti, které jsou však nezbytné pro vytváření těch nejzajímavějších a nejlepších koktejlů.

Plné vybavení pro pekaře a cukráře

Cukrářské potřeby pro pečení všeho sladkého i slaného je možné najít v katalogu výrobků, a to napříč mnoha různými kategoriemi, díky kterým budete připraveni na přípravu sladkého a slaného pečiva, dortů, zákusků i cukroví. Nabízí se celá řada nejrůznějších pomůcek pro zdobení, vykrajování, úpravu a nezbytné kroky během pečení (například stěrky nebo špachtle), které jsou zapotřebí pro snadnou přípravu krémů a těsta, ale také hořáky, pomůcky pro zdobení jednotlivých kousků a dortů, a nechybí ani mnohé další cukrářské výbavy.

Výrobky z tohoto katalogu jsou vhodné do každé kuchyně, od těch amatérských po ty profesionální. Díky širokému výběru vykrajovátek, štětců nebo cukrářských pytlíků bude zdobení sladkostí hračkou. Veškeré produkty se vyznačují nejen svou kvalitou, ale také cenovou dostupností, díky které patří mezi zákaznické trháky.

Ledničky pro veškeré chlazení

Gastro lednice jsou ideálním způsobem jak uchovat veškeré potraviny v teplotách, které jsou vyžadovány pro jejich bezpečné skladování. Chladničky ve stylovém provedení dokonale vyladí jakýkoliv prostor. Vhodné pro uchovávání jak drinků, tak potravin a lahůdek v teplotách chladu, ale také mrazu. Jsou kombinací elegantního stylu, dostupné ceny a plné funkčnosti.

Ideální jsou poté zejména stylové minibary o různých rozměrech, které jsou ideální například pro hotelové pokoje, ale také domácnosti. Vybavené mnoha funkcemi, jako jsou absorpční chlazení, mechanické termostaty nebo vybavené moderním kompresorem a ventilátorem. Tyto moderní ledičky, minibary a barové chladničky navíc disponují vysokou nostností polic a to umožňuje perfektní skladovací možnosti pro mnohé příležitosti, od lahví, po nádoby s doplňky do drinků a další potřeby, které je nutné uchovávávat v chladu.

Ohodnoťte tento článek:
0

Právě čtete

Široký výběr potřeb pro všechny bary a barmany